• ,,Szkoła Pamięta"

• W ramach Akcji,,Szkoła Pamięta" dnia 25 pazdziernika 2019 roku uczniowie klasy 3a, 2a, 1a,1b wraz z Panią Elżbietą i Małgosią złożyły kwiaty oraz zapaliły znicze pod tablicą upamiętniającą Poległych w trakcie przepraw z Pragi przez Wisłęna pomoc walczącej Warszawie w czasie Powstania Warszawskiego 1944 roku.Nauczycielki zapoznały dzieci z historią tego miejsca i podkreśliły młody wiek bohaterów, którzy oddali życie.

• 9 października uczniowie klasy IIa byli z wizytą w Muzeum Warszawskiej Pragi. Brali udział w warsztatach pod nazwą „Praskie zawody”, podczas których dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o rzemieślnikach, których zakłady po dziś dzień funkcjonują na terenie naszej dzielnicy. A czy Wy wiecie czym zajmuje się modystka lub introligator? Jeśli nie, zapytajcie uczniów IIa, oni to już wiedzą.

• „MISYJNY TORNISTER”SZKOLNY WOLONTARIAT

• „MISYJNY TORNISTER”

SZKOLNY WOLONTARIAT

ZAPRASZA DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ „MISYJNY TORNISTER”

CEL: ZGROMADZENIE PRZYBORÓW SZKOLNYCH DLA DZIECI W KRAJACH MISYJNYCH: KENII, TANZANII, PAPUI I NOWEJ GWINEI

CZAS TRWANIA ZBIÓRKI: 7 - 31 PAŹDZIERNIKA 2019 R.

CO ZBIERAMY: OŁÓWKI, GUMKI, DŁUGOPISY, LINIJKI, EKIERKI, FLAMASTRY, KREDKI, TEMPERÓWKI.

MIEJSCA ZBIÓRKI:  ŚWIETLICA SZKOLNA, BIBLIOTEKA