• Dzień otwarty dla rodziców ubiegających się o przyjęcie do klas 0 i I

• Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że dzień otwarty dla rodziców ubiegających się o przyjęcie do klas 0 i I odbędzie się

26 lutego 2020 roku o godz. 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

• Odwiedziny w Domu Opieki Społecznej im. Matysiaków.

• We wtorek 28.01.2020 roku, po zajęciach lekcyjnych Wolontariusze z naszej Szkoły wraz z nauczycielkami, w ramach szkolnego koła ,,Caritas" odwiedzili Dom Opieki Społecznej im. Matysiaków. Z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprezentowano montaż słowno - muzyczny, a następnie wspólnie kolędowano.Po uroczystości Seniorzy zostali obdarowani przez Wolontariuszy laurkami oraz pysznymi ciastami przygotowanymi na tę okazję przez uczniów.

• Wycieczka po Teatrze Wielkim - Operze Narodowej.

• 23 stycznia uczniowie klasy IIa uczestniczyli w wycieczce po Teatrze Wielkim - Operze Narodowej. Mieli okazję stanąć na jednej z największych scen operowych świata i spojrzeć na widownię z perspektywy zarezerwowanej dla śpiewaków i tancerzy. Mogli przyjrzeć się pracy stolarzy, ślusarzy, malarzy czy krawców oraz dowiedzieć się, jak tworzy się spektakl. Wysłuchali również krótkiej prelekcji dotyczącej historii Teatru Wielkiego i jego siedziby.

• Warszawska Akcja „Zima w Mieście” 2020

• Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że karty kwalifikacyjne uczestników Warszawskiej Akcji „Zima w Mieście” 2020 można zarejestrować – za pośrednictwem  elektronicznego systemu  zgłoszeń

w terminie do 21 stycznia 2020 roku do godz. 12:00.

• Kolędowanie przy akompaniamencie saksofonu

•      W piątek 17.01.2020r. podczas zajęć świetlicowych uczniowie wraz z nauczycielami kolędowali przy akompaniamencie saksofonu ,na którym grał  dla nas Pan Mariusz. Wspólnie spędziliśmy wyjątkowy czas.

• MAMY TO!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszym szkolnym finale WOŚP.

JESTEŚCIE WIELCY!!

DO ZOBACZENIA ZA ROK!

• Świetlica szkolna w Szkole Podstawowej Integracyjnej bierze udział w projektach i innowajach

• Świetlica szkolna w Szkole Podstawowej Integracyjnej bierze udział w projektach:

,,Papiernik. Projekt wsparcia świetlic szkolnych”.

,,Panowie i Panie .Oto prażanie!- edycja Praga Południe

,,Każdy ma jakiś talent”

,,Program rozwijający zainteresowania czytelnicze przeznaczone dla dzieci kl. I –III

,,Jestem zdrowy jak ryba ,bo jestem aktywny i jem owoce i warzywa”

-Innowacje –ciekawskie świetliczaki

• Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• Siema! Brawo Praga-Południeudało nam się zebrać 189 463,44 zł ( w tym około 10 tys na licytacji)‍‍‍ wielkie serca dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• SZKOLNY FINAŁ WOŚP 10.01.2020 W GODZINACH 17.00-19.00

• SZKOLNY FINAŁ WOŚP 10.01.2020

W GODZINACH 17.00-19.00

Będziemy również licytować prace naszych uczniów.

• SZKOLNY FINAŁ WOŚP 10.01.2020 W GODZINACH 17.00-19.00

• SZKOLNY FINAŁ WOŚP 10.01.2020

W GODZINACH 17.00-19.00

Wśród licznych atrakcji odbędzie się licytacja wielu niezwykle ciekawych niepowtarzalnych przedmiotów...