PLAN ZAJĘĆ W DNIU 25.07.2022
7.00-8.30 - Przyjmowanie dzieci
8.30-11.00 - Zajęcia plastyczne - składanie orgiami - grupy 1,2,3,4
8.15-11.00 - Zajęcia sportowe - ,,Gramy w szczura” - grupy 5,6,7
8.15-11.00 - Projekcja filmów –grupy 8,9,10
10.00-13.00-Basen-grupa 1
10.00-13.00 –OPP Pawlikowskiego – zajęcia na miejscu -grupy 7,8,9,10
11.00-13.00-Basen -grupa 2
11.30-13.00-Dom Kultury Orion –grupy 3 ,4
11.00-13.00- Ceramika –grupy 5,6
12.00 - Obiad
13.30 - Obiad
13.00-15.00 – Rozgrywki warcabowe- grupy 1,2,3,4
13.00-15.00-Gry dydaktyczne grupy 5,6
13.00-15.00-Zajęcia plastyczne- grupy 7,8,9,10
15.00-17.00 - Zabawy muzyczno-ruchowe - grupy 1,2,3
15.00-17.00 - Zajęcia sportowe - grupy 4,5,6
15.00-17.00 – Gry sportowe na świeżym powietrzu - grupy 7,8,9,10
Nakrycia głowy obowiązkowe Na basen zabieramy: czepek, strój
kąpielowy, klapki, ręcznik
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 26.07.2022
7.00-8.30- Przyjmowanie dzieci
8.30-10.00 Zajęcia plastyczne - malowanie farbami – grupy 4, 5,6 ,10
8.30 -10.00 - Zajęcia sportowe - ,,Kto zostanie królem?” - grupy 1,2,3
8.30-11.00-Zajęcia muzyczne- grupy 7,8,9
10.00-13.00-Muzeum Drukarstwa ul. Ząbkowska-grupy 5,6
10.00-11.00-Basen -grupa 3
11.00-12.00-Basen grupa 4
11.00-14.00-ZOO- grupa 9,10
11.30-13.00-Dom Kultury Orion –grupy 7,8
11.00-13.00-Ceramika -grupy 1,2
12.00-13.00 –Kręgle – grupa 4
12.00 - Obiad
13.30 – Obiad
13.00-16.00-Zajęcia Fizyczne –integracja uczniów –zajęcia dla wszystkich grup
13.00-15.00 -Plac zabaw – grupy 1,2,3
13.00-15.00 - Nauka gry w szachy - grupy 4,5,6
13.00-15.00 - Zajęcia muzyczne – grupy 7,8,10
14.00-15.00- Kręgle – grupa 9-Wodnik
15.00-17.00 – Zajęcia sportowe - grupy 1,2,3
15.00-17.00-Zajęcia plastyczne- grupy 4, 5, 6
15.00-17.00-Zajęcia muzyczne- grupy 7,8,9,10
Nakrycia głowy obowiązkowe
Na basen zabieramy: czepek, strój
kąpielowy, klapki, ręcznik
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 27.07.2022
7.00-8.30 - Przyjmowanie dzieci
8.30 -11.00 –Zajęcia sportowe- grupy 1,2,3
8.30-11.00-Zajęcia muzyczne- ulubione piosenki –grupy 4,5,6
8.30-11.00-Zajęcia plastyczne- ,,Moje lato w Mieście ‘’ -grupy 7,8,9,10
10.00-11.00-Basen-grupa 5
11.00-12.00-Basen-grupa 6
11.00-13.00-Plac zabaw-grupa 7,10
11.00-12.00-Zabawy na placu sportowym- grupy 3, 4
12.00-14.00-Muzeum Drukarstwa ul. Ząbkowska-grupy 3,4
11.30-13.00 -Ognisko Dwernickiego -grupy -1,2
11.00 -13.00 –Ceramika –grupy 8, 9
12.00-13.00- Kręgle – grupa 6
12.00 - Obiad
13.30 – Obiad
13.00-16.00-Zajęcia Fizyczne –integracja uczniów –zajęcia dla wszystkich grup
13.00 -15.00 –Zajęcia dydaktyczne- grupy 2,3,6
13.00-15.00-Plac zabaw- grupy 1,4,5
13.00-15.00 – Konkurs plastyczny – „Flaga” - grupy 7,8,9,10
14.00-15.00- Kręgle – grupa 5
15.00-17.00 – Gry stolikowe - grupy 1,2,3
15.00-17.00-Zajęcia sportowe- grupy 4, 5,6
15.00-17.00- Zajęcia stolikowe- grupy 7, 8,9,10
Nakrycia głowy obowiązkowe
Na basen zabieramy: czepek, strój
kąpielowy, klapki, ręcznik
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 28.07.2022
7.00 -8.30-Przyjmowanie dzieci
8.30 -11.00 – Klubik filmowy - grupy 4,5,6
8.30 –11.00 - Zajęcia sportowe – „ Zbijak” - grupy 1,2,3
8.30-11.00-Zajęcia muzyczne ,,Umiem grać’’- grupy 7,8,9,10
10.00-13.00-Basen-grupa 8
11.00-13.00-Basen-grupa 10
10.30-13.00-Łazienki –Plac na Rozdrożu przystanek- spacer - grupa 1,7 ,9
11.30-13.00 -Ognisko Dwernickiego -grupy -4,5,6
11.00 -13.00 –Ceramika –grupy 2,3
12.00 - Obiad
13.30 - Obiad
13.00 - Obiad
13.30 - Obiad
13.00-15.00 –,,Moda”- projektowanie mody – grupy 3,4
13.00-15.00 – Turniej gry w „Memory” - grupy 1,2
13.00-15.00-Gra planszowa ,,Poznaj Unię Europejską”- grupy 5,6
13.00-15.00 – Zajęcia sportowe - grupy 7,8,9,10
15.00-17.00-Zajęcia świetlicowe- ,,Szachy, ,,Eurobiznes”- grupa 1,2,3
15.00-17.00-Zabawy sportowe na świeżym powietrzu-grupa 4, 5,6
15.00-17.00-Zajecia plastyczne masa solna- grupy 7,8,9,10
Nakrycia głowy obowiązkowe
Na basen zabieramy: czepek, strój
kąpielowy, klapki, ręcznik
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 29.07.2022
7.00 - 8.30- Przyjmowanie dzieci
8.30 -11.00 -Turniej drużynowy ,,Kalambury” - grupy 1,2 ,3
8.30 -11.00 - Zajęcia sportowe- „ Piłka parzy”, ,,Lustra” - grupy 4,5,6
8.30-11.00-Zajęcia świetlicowe- koraliki grupa 7,8,9,10
10.00-13.00-Basen -grupa 7
11.00-13.00-Basen grupa 9
11.30-13.00-Dom Kultury Orion –grupy 5,6
11.00-13.00-Ceramika –grupy 3,4
11.00-13.00-Spacer Integracyjny z przewodnikiem po Starym Mieście -grupy 7,8,10 –spotkanie przy kolumnie Zygmunta
12.00 - Obiad
13.30 - Obiad
13.00-15.00 – Zabawy na boisku szkolnym – grupy 3,4,9
13.00-15.00 – Piłka nożna na bosaka - grupy 1,2,5
13.00-15.00 – Zajęcia plastyczne- kolorowe figurki z masy solnej - grupy 6,7,8,10
15.00 – 17.00 – Projekcja filmu – grupy 1,2,3
15.00-17.00-Zajęcia sportowe- grupy 4,5,6
15.00-17.00-Zajęcia muzyczne- grupy 7,8,9,10
Nakrycia głowy obowiązkowe Na basen zabieramy: czepek, strój,
ręcznik ,klapki
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 01.08.2022
7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci
8.30 -11.00 - Zajęcia literackie – biblioterapia - grupy 1,2,3
8.30-11.00 - Zajęcia świetlicowe – zabawy ze słowami - grupy 4,5,6
8.30-11.00 – Papieroplastyka - origami -grupy 7,8,9,10
10.00-13.00-Basen-grupa 6
11.00-13.00-Basen-grupa 7
11.00-13.00-Ceramika –grupy 1,2
11.30-13.00-Ognisko na Nobla – grupy 3,4,5,8,9
12.00 - Obiad
13.30 - Obiad
13.00-15.00 – Gry dydaktyczne ,,Unijne ABC” - grupy 3,4,7
13.00-15.00 - Zabawy muzyczne – pokaz mody - grupy 1,2,8
13.00-15.00 – Zajęcia sportowe – turniej gry w,, piłkarzyki ‘’- grupy 5,6,9,10
15.00-17.00-Piłka nożna –grupy 1,2,3
15.00-17.00-Zabawy świetlicowe- grupy 4,5,6
15.00-17.00-Zajęcia plastyczne –grupy 7,8,9,10
Nakrycia głowy obowiązkowe
Na basen zabieramy: czepek,
ręcznik ,klapki, strój
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 02.08.2022
7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci
8.30 -11.00 – Gry z wykorzystaniem pedagogiki zabawy – grupy 3,4,7
8.30-11.00 – Zabawy muzyczno-ruchowe - grupy 1,2,8
8.30-11.00 – Zajęcia sportowe – siatkówka - grupy 5,6,9,10
10.00-11.00-Basen-grupa 3
11.00-12.00-Basen-grupa 4
11.00-13.00-Ceramika –grupy 5,6
11.30-13.00-Ognisko na Nobla – grupy 8,9,10
11.00-13.00-Teatr Capitol- Plac Bankowy -przedstawienie –grupy 1,2 7
12.00-13.00- Kręgle – grupa 4
12.00 - Obiad
13.30 - Obiad
13.00-15.00 - Plac zabaw - grupy 3,4,9
13.00-15.00 – Gry drużynowe ,, piłkarzyki’’ - grupy 5,6,1
13.00-15.00-Zajęcia stolikowe- gry –grupy 7,8,2,10
14.00-15.00- Kręgle – grupa 3
15.00-17.00 - Projekcja filmu – grupy 1,2,3
15.00-17.00-Zajęcia sportowe- grupy 7,8,9,10
15.00-17.00-Zajęcia świetlicowe- grupy 4, 5, 6
Nakrycia głowy obowiązkowe
Na basen zabieramy: czepek,
ręcznik ,klapki, strój
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 03.08.2022
7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci
8.30 -09.30–Zabawy z chustą animacyjną- grupy 1,2
8.30-10.00 – Zajęcia świetlicowe - grupy 5,6
8.30-11.00 – Zajęcia sportowe – koszykówka - grupy 3,4,10
8.30-11.00-Zajęcia muzyczne ,,Jaka to melodia’’?- grupy 7,8,9
09.30-13.00-Dom Kultury Orion –grupy 1,2
10.00-13.00-Basen-grupa 5
11.00-13.00-Basen-grupa 4
11.00-13.00-Ceramika –grupy 9,10
11.30-13.00-Ognisko na Nobla – grupy 3,4,7,8
12.00 - Obiad
14.00 – Obiad
13.00-16.00-Wata cukrowa –integracja uczniów –zajęcia dla wszystkich grup
13.00-15.00 – Zajęcia plastyczne - grupy 1,2,3
13.00 – 15.00 – Zajęcia muzyczne – grupy 4, 5,6
13.00-15.00-Zajęcia plastyczne- grupy 7,8,9,10
15.00 – 17.00 – Projekcja filmu – grupy 1,2,3
15.00-17.00-Zajęcia świetlicowe- grupy 4, 6, 8
15.00-17.00-Zajęcia muzyczne –grupy 5,7,9,10
Nakrycia głowy obowiązkowe Na basen zabieramy: czepek,
ręcznik ,klapki, strój
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 04.08.2022
7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci
8.30 -11.00 – Zajęcia literacko-medialne – grupy 1,2
8.30-09.30 – Zajęcia plastyczne – konkurs ,,Wakacje’’ grupy 3,4
8.30 -11.00 – Zajęcia sportowe – piłka nożna - grupy 5,6,10
8.30-11.00-Zajęcia świetlicowe- gry logiczne- grupy 7,8,9
09.30-13.00-Dom Kultury Orion –grupy 3,4
10.00-11.00-Basen-grupa 1
11.00-12.00-Basen-grupa 2
11.00-13.00-Ceramika –grupy 5,6
11.30-13.00-Ognisko na Nobla – grupy 7,8,9
12.00-13.00- Kręgle – grupa 2
12.00 - Obiad
13.30 - Obiad
13.00-15.00 – Zabawy i gry na boisku szkolnym - grupy 5,6,9
13.00-15.00 – Konkursy sprawnościowe - grupy 1,2,3
13.00-15.00 - Zajęcia świetlicowe – grupy 4,7,8
14.00-15.00- Kręgle – grupa 1
15.00-17.00-Klubik filmowy grupy 1,2,3
15.00-17.00-Układenie puzzli –grupy 4,5,6
15.00-17.00-Ping-Pong-gra -grupy- 7,8,9
Nakrycia głowy obowiązkowe Na basen zabieramy: czepek,
ręcznik ,klapki, strój
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 05.08.2022
7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci
8.30 -11.00 – Zabawa we flagi – trening sprawności – grupy 1,2
8.30-10.00 – Zabawy przy muzyce - grupy 3,4
8.30 -11.00 – Zajęcia sportowe – piłkarzyki - grupy 5,6,10
8.30-11.00-Zajęcia plastyczne- malowanie farbami-grupy 7,8,9
10.00-13.00-Basen-grupa 8
11.00-13.00-Basen-grupa 9
11.00-13.00-Ceramika –grupy 1,2
11.30-13.00-Ognisko na Nobla – grupy 5, 3,4,10
11.30-13.00-Dom Kultury Orion –grupy 6,7
12.00 - Obiad
13.30 - Obiad
13.00-15.00 – Zabawy i gry na boisku szkolnym - grupy 1,2
13.00-15.00 – Gry zespołowe – „Unii hokej” - grupy 3,4,5
13.00-15.00-Zajęcia muzyczne- grupy 6,7,8,10
15.00-17.00 - Zajęcia plastyczne – lepienie z plasteliny– grupy 1,2,3
15.00-17.00-,,Karaoke’’ zajęcia umuzykalniające – grupy 4,5,6
15.00-17.00-Zajęcia świetlicowe- grupy 7,8,9,10
Nakrycia głowy obowiązkowe Na basen zabieramy: czepek,
ręcznik ,klapki, strój
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 08.08.2022
7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci
8.30 -11.00 –Zabawy ruchowe –elementy samoobrony - grupy 1,2
8.30-11.00 – Zajęcia plastyczne –rysowanie różnymi technikami- grupy 3,4
8.30 -11.00 – Zajęcia sportowe –tenis stołowy- grupy 5,6,10
8.30-11.00-Gry i zabawy stolikowe- grupy 7,8,9
10.00-13.00-Basen-grupa 7
11.00-13.00-Basen-grupa 10
11.00-13.00-Ceramika –grupy 3,4
11.00-13.00-ZOO-grupa 5
11.00-13.00-Lody Tajskie –grupy 1,2
11.30-13.30- Spacer Integracyjny z przewodnikiem po Łazienkach Królewskich zbiórka na Pl. na Rozdrożu - grupy 6,8,9
12.00 - Obiad
14.00 – Obiad
13.00-16.00-Lody Tajskie - integracja uczniów-grupy 3,4,5,6
13.00-15.00 – Zabawy i gry na boisku szkolnym - grupy 5,6,7
13.00-15.00 –Biegi w sztafetach- grupy 1,2,3
13.00-15.00-Zajęcia plastyczne –grupy 4,8,9,10
15.00-17.00-Tańce integracyjne- grupy 1,2,3
15.00-17.00-Zajęcia świetlicowe- grupy 4, 5, 6
15.00-17.00-Zajęcia plastyczne- koraliki- grupy 7,8,9,10
Nakrycia głowy obowiązkowe Na basen zabieramy: czepek,
ręcznik ,klapki, strój
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 09.08.2022
7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci
8.30 -11.00 –Zabawy ze słownictwem angielskim- grupy 3,4
8.30-11.00 – Zajęcia muzyczne -konkurs ,,Jaka to melodia”- grupy 1,2
8.30 -11.00 – Zajęcia sportowe –,,Dwa ognie’’- grupy 5,6,10
8.30-11.00-Zajęcia plastyczne-grupy-7,8,9
10.00-11.00-Basen-grupa 3
11.00-12.00-Basen-grupa 4
11.00-13.00-Ceramika –grupy 9,10
11.00-13.00-Muzeum Sortu i Turystyki –grupy 5,6
11.00-13.00-Muzeum Niepodległości - grupy 7,8
11.00-13.00-Muzeum Warszawskiej Pragi -grupy 1,2 ul. Targowa
12.00-13.00- Kręgle – grupa 4
12.00 - Obiad
13.30 - Obiad
13.00-15.00 – Zabawy i gry na boisku szkolnym - grupy 1,2,3
13.00-15.00 -Turniej tenisa stołowego- grupy 4,5,6
13.00-15.00-Zabawy na świeżym powietrzu-grupy 7,8,9,10
14.00-15.00- Kręgle – grupa 7
15.00-17.00-Zajęcia świetlicowe- grupy 1,2,3
15.00-17.00 - Projekcja filmu– grupy 6, 7,8
15.00-17.00-Zajęcia plastyczne- grupy 4,5,9,10
Nakrycia głowy obowiązkowe Na basen zabieramy: czepek,
ręcznik ,klapki, strój
ZAJĘCIA W DNIU 10.08.2022
7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci
8.30 -11.00 -Zabawy przy muzyce - grupy 1,2,3
8.30-11.00 – Zajęcia plastyczne ,,Kolorowe figurki ‘’- grupy 4,5,6
8.30-11.00 – Zajęcia sportowe –zawody w rzucie w dal- grupy 7,8,9,10
10.00-13.00-Basen-grupa 5
11.00-13.00-Basen-grupa 6
11.30-13.00-Ognisko na Nobla – grupy 1,2,7,8
11.00-13.00-Muzeum Sportu i Turystyki -grupy 9,10
11.00-13.00-Muzeum Warszawy -,,Bajki ‘’-grupy 3,4
12.00 - Obiad
13.30 - Obiad
13.00-15.00 –Zajęcia muzyczno-taneczne- grupy 3,4,5
13.00-15.00- Turniej w ,,piłkarzyki’ ’- grupy 1,2,6
13.00-15.00-Zajęcia plastyczne- grupy 7,8,9,10
15.00-17.00 - Zajęcia świetlicowe– grupy 1,2,3
15.00-17.00-Zajęcia sportowe- grupy 6,7,8
15.00-17.00-Projekcja filmu –grupy 4,5,9,10
Nakrycia głowy obowiązkowe Na basen zabieramy: czepek,
ręcznik ,klapki, strój
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 11.08.2022
7.00 – 8.30 - Przyjmowanie dzieci
8.30 -11.00 –Polska w Unii Europejskiej- konkurs- grupy 7,8,9
8.30-11.00– Zajęcia świetlicowe-,, Kalambury’’- grupy 4,5,6
8.30-11.00-Zajecia plastyczne -grupy 1,2,3,10
10.00-11.00-Basen-grupa 8
11.00-12.00-Basen-grupa 7
11.30-13.00-Ognisko na Nobla – grupy 5,6,9,10
11.00-13.00-Muzeum Sportu i Turystyki –grupy 3,4
11.00-13.00-Muzeum Warszawy -,,Bawełniany Świat’’- grupy 1,2
12.00-13.00- Kręgle – grupa 9
12.00 - Obiad
13.30 – Obiad
13.00-15.00 – Zabawy i gry na boisku szkolnym - grupy 6,7,8
13.00-15.00 -,,Turniej Mini Euro’’- grupy 1,2,3
13.00-15.00-Zajęcia plastyczne- ,,Strój na lato’’ -grupy 4,5,9,10
14.00-15.00- Kręgle – grupa 10
15.00-17.00 -Zabawy rozwijające twórcze myślenie– grupy 1,2,3
15.00-17.00-Zajęcia ruchowe –grupy 7,8,9
15.00-17.00-Zajęcia plastyczne –grupy4,5,6,10
Nakrycia głowy obowiązkowe Na basen zabieramy: czepek,
ręcznik ,klapki, strój
PLAN ZAJĘĆ W DNIU 12.08.2022
07.00 -08.30 - Przyjmowanie dzieci
8.30-11.00 –Zajęcia plastyczne malowanie twarzy- grupy 1,2,3
8.30-11.00-Zajęcia sportowe- grupy 4,5,6
8.30-11.00-Zajęcia muzyczne- grupy 7,8,9,10
10.00-13.00-Basen-grupa 9
11.00-13.00-Basen-grupa 10
11.30-13.00-Ognisko na Nobla – grupy 1,2,7,8
10.00-13.00-Wycieczka do Parku Skaryszewskiego krajoznawcza –grupy 5,6
11.00-13.00-Muzeum Niepodległości –grupy 3,4
12.00 - Obiad
13.30 - Obiad
13.00-15.00 – Plac zabaw - grupy 1,2,3
13.00-15.00 -,,Turniej piłki ręcznej’’- grupy 4,5,6
13.00-15.00-,,Śpiewać każdy może’’- karaoke-grupy 7,8,9,10
15.00-17.00-,,Kartka wakacyjna’’- konkurs plastyczny –grupy 1,2,3
15.00-17.00-Klubik filmowy- grupy 4,5,6
15.00-17.00-Zajęcia świetlicowe- grupy 7,8,9,10
Nakrycia głowy obowiązkowe Na basen zabieramy: czepek,
ręcznik ,klapki, strój
Program akcji
„Lato w Mieście”
może ulec zmianom.
Dzieci
przyprowadzamy
do godziny 08.30