• Klasy IIa i IIb w Nieborowie.

• 16 września uczniowie klas IIa i II b, którzy zdobywają odznakę „Znawca i przyjaciel przyrody” gościli w gospodarstwie agroturystycznym Stajnia u Kowala w Nieborowie. Mieli tam okazję poznać zasady opieki nad zwierzętami hodowlanymi. Karmili i czyścili konie, próbowali swoich sił w siodle, strzelali z łuku i… świetnie bawili się na placu zabaw. Spójrzcie sami.

• Zajęcia na temat bezpieczeństwa

• Podczas pierwszego tygodnia nauki w szkole, na zaproszenie pani Malgosi, przybyla Pani policjantka, ktora przeprowadzila w klasie 2 a, zajecia na temat bezpieczenstwa.Serdecznie dziekujemy.