• SZKOLNY FINAŁ WOŚP 10.12.2019

• SZKOLNY FINAŁ WOŚP 10.01.2020

W GODZINACH 17.00-19.00

Wśród licznych atrakcji odbędzie się licytacja wielu niezwykle ciekawych niepowtarzalnych przedmiotów...

Będziemy również licytować prace naszych uczniów.

A na każdej długiej przerwie zapraszamy na pyszne ciasta i inne słodkości.

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

• ,,Idą Święta , nie o sms-ie , lecz o kartce pamiętaj!’’

• Rozpoczynając odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia włączamy się w kampanię Fundacji Dbam o Mój Zasięg -,,Idą Święta , nie o sms-ie , lecz o kartce pamiętaj!’’

Tym samym przypominamy dzieciom o tradycji wysyłania kartek świątecznych.

-Sprawiają ogromną radość dla odbiorcy

-To szansa by w prosty sposób wyrazić wszystko to ,co czujemy do osób najbliższych.

-Napisane kartki pozostawiają po sobie trwały ślad ,którego nie można tak po prostu wykasować.

-To dobra okazja ,by uwolnić kreatywność i pomysłowość.

Magda Słobodzin

• Profilaktyka grypy

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie, Oddział Promocji Zdrowia w związku z rozpoczynającym się sezonem grypowym wysyła w załączeniu materiały informacyjne dotyczące profilaktyki.

Szczyt zachorowań na grypę co roku przypada od Stycznia do Marca, w związku z tym nie jest za późno na podjęcie działań z zakresu promocji szczepień ochronnych, gdyż one są najskuteczniejszą formą zapobiegania grypie i jej powikłaniom.

Grypa sezon 2019/2020

Pamiętajmy! Szczepienia ochronne i higiena rąk są bronią w walce z wirusem grypy.

• SIĘGNIJ PO WIĘCEJ!-rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy.

• Nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu  SIĘGNIJ PO WIĘCEJ!-rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy.  Celem projektu jest zapewnienie uczniom szkół podstawowych możliwości korzystania z doradztwa indywidualnego. W ramach projektu w naszej szkole został utworzony Punkt Informacji i Kariery. Jest to miejsce, w którym uczniowie będą mogli porozmawiać z doradcą zawodowym  o swoich planach dotyczących wyboru szkoły czy zawodu.

• Świąteczna akcja "Serduszko"

• Szanowni Państwo!

Nasza szkoła już po raz dziesiąty:)  organizuje wielką i wspaniałą świąteczną akcję "Serduszko". Celem akcji jest wsparcie uczniów naszej szkoły, tych którzy najbardziej tego potrzebują .

Czas Świąt Bożego Narodzenia jest dla nas  wyjątkowy, a dla dzieci magiczny. Razem z Państwem chcemy sprawić, abo ta magia dotarła do wszystkich dzieci. I dlatego podczas dni otwartych ( 11,12 grudnia 2019 r. )  na naszej szkolnej choince znajdą Państwo kolorowe serca. Pod każdym sercem kryje się informacja o tym, jakie dziecko mogą Państwo obdarować ( chłopiec, dziewczynka, wiek)

Każde serce to dziecko z naszej szkoły. Każde serce to również nieopisana radość z otrzymanego prezentu.

Zbiórka trwa  do czwartku 19 grudnia 2019 r.

Serca będą wisiały na choince wyłącznie w dniach 11-12.12.2019 r. od godz. 15.30 do końca zebrań. Ale mogą się Państwo również ze mną skontaktować i wybrać/wylosować numer z listy lub przyjść do sekretariatu i siegnąć po serducho.

Serdeczie zapraszamy !

przecież wszyscy wiemy, że dobro powraca :)