• Komunikat Biura Edukacji - rekrutacja

• Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że została podjęta decyzja o wydłużeniu rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w szkołach podstawowych.Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br.Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona 30 marca br. o godz. 13.00.Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych.Dokumenty można przesyłać na adresy mailowe placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście.Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.

Katarzyna Zielińska

Główny specjalista

URZĄD M.ST. WARSZAWY

Biuro Edukacji (BE)

• UWAGA

• OD DNIA 23 MARCA DO 24 KWIETNIA

SEKRETARIAT PRACUJE ZDALNIE.

KONTAKT W GODZINACH OD 8 DO 16

POD NASTĘPUJĄCYMI NUMERAMI TELEFONÓW

533088188 I 503778536.

• Rekrutacja

• Do 20 marca br., do godz. 16.00 można składać lub wysyłać mailem wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola, oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej w szkole podstawowej. Razem z wnioskiem należy złożyć lub przesłać dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów

Jeżeli wniosek został wypełniony do 19 marca br. do godz. 20.00, to można go pobrać z systemu rekrutacyjnego – należy zalogować się do konta dziecka i pobrać wniosek przez zakładkę ”Pobierz wniosek „. Wniosek należy wydrukować i złożyć w placówce pierwszego wyboru lub przesłać mailem (scan lub zdjęcie).

Jeżeli wniosek nie został wypełniony w systemie można pobrać druk w zakładce „Pliki do pobrania, instrukcja”, wypełnić ręcznie i złożyć w placówce pierwszego wyboru lub przesłać mailem (scan lub zdjęcie).

Ważne, aby wnioski zostały podpisane przez rodziców.

• Zmiana zasad rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych (komunikat na stronie internetowej Biura Edukacji):

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów składania wniosków/zgłoszeń rekrutacyjnych:

Ø  elektronicznie - skan wniosku/zgłoszenia i dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych  można wysłać drogą mailową na adres przedszkola/szkoły pierwszego wyboru.

Ø  dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do przedszkola/szkoły pierwszego.

• Komunikat

• Od dnia 16.03 do 25.03.2020 sekretariat szkoły będzie nieczynny. Prosimy o składanie dokumentów na dyżurce w godzinach od 8.00 do 16.00.

Dokumenty dotyczące rekrutacji będą potwierdzane po godzinie 16.00 o czym będą Państwo poinformowani telefonicznie.

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania szkoły można uzyskać w godzinach 8.00-16.00 pod numerami:

• UWAGA

• Informujemy, że w dniach 12 i 13 marca 2020 prowadzone będą tylko zajęcia opiekuńczo wychowawcze.

Od 16 marca do 25 marca 2020 szkoła będzie zamknięta.

• Akcja „Moje miasto bez elektrośmieci”

• Nasza szkoła otrzymała 2 nagrody : )Gdzie się znajdują?1. Pojemnik na zużyte baterie – na dyżurce2. Pojemnik na małe i średnie elektrośmieci – w łączniku szkolnym.Co wrzucać do pojemnika? – żelazka, lokówki, suszarki, ładowarki, telefony, radia, magnetofony, lampki, głośniki, tablety, miksery…czyli drobny sprzęt elektryczny i elektroniczny.Prosimy zapisywać w załączonym zeszycie co zostało wrzucone. Bardzo ułatwi nam to zorganizowanie odbioru elektrośmieci ze szkoły.Jak długo trwa zbiórka - do 3 kwietnia 2020 r.Co z elektrośmieciami gabarytowymi typu: telewizor, pralka, lodówka? – Będzie można je przywieźć do szkoły w dniach 30.03 – 3.04.2020r.ZACHĘCAMY DO ROBIENIA PORZĄDKÓW : )WIOSNA – TUŻ, TUŻ

• Informacja

• Wyroby ceramiczne wykonywane podczas ,,Zimy w Mieście’’ są do odbioru w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 135 w świetlicy szkolnej.

Magdalena Słobodzin-Wald

kierownik