• Lato w Mieście - informacja

          • W piątek 17.07.2020r. ,

            planowane jest wyjście plenerowe dla grup: 3,4,5,6,7

             

            Dzieci zabierają ze sobą w małych plecakach:

            -wygodne buty do chodzenia

            -nakrycie głowy

            -zapas wody

            -preparat przeciw komarom

            -,,drobne na małe co nieco”(np. lody ,lizak…)

          • Zajęcia z ceramiki w ramach akcji Lato w Mieście

          • Ceramika :

            14. 07. 2020 r.  -godz. 10.00-12.00-gr 1,2

            15. 07. 2020 r.-godz.13.00-15.00- gr.1,2

            17. 07. 2020 r.-godz.13.00-15.00- gr.1,2

          • Plan zajęć w III tygodniu akcji "Lato w Mieście"

          • PLAN ZAJĘĆ W DNIU 14.07 .2020r.

             

            7.00-8.30 - Przyjmowanie dzieci

            8.30-11.00 - Zajęcia plastyczne - składanie orgiami - grupy 1,2

             8.15-10.00 - Zajęcia sportowe - ,,Gramy w  szczura” - grupy 3,4

            8.15-09.00 - Projekcja filmów –grupy 5,6,7

            10.00-11.00 –Zabawy na świeżym powietrzu- grupy 1,2

            10.00-13.00-,,Szkatułka” –zajęcia zorganizowane-gr.7 -Katullus

            10.00-13.00 – Basen— grupa 4

            10.00-12.00-Zajęcia muzyczne –grupa  5

            11.00-13.00-Kręgle basen Wodnik  –gr.5

            12.00 - Obiad

            13.30 – Obiad

            13.00-16.00-,,Szkatułka” –zajęcia zorganizowane-gr.2 -Katullus

            13.00-15.00 – Rozgrywki warcabowe- grupy 1

            13.00-15.00-Gry dydaktyczne grupy 3,4

            13.00-15.00-Zajęcia plastyczne-grupy 5,6,7-100 rocznica ur. Jana Pawła II

            15.00-17.00 - Zabawy muzyczno-ruchowe -  grupy 1,2,3

            15.00-17.00 -  Zajęcia sportowe - grupy 4,5

            15.00-17.00 – Gry sportowe na świeżym powietrzu - grupy 6,7

                               

             

             

              Nakrycia głowy obowiązkowe         Na basen zabieramy: czepek,  strój

                                                                                              kąpielowy, klapki, ręcznik

             

            PLAN ZAJĘĆ W DNIU 15.07.2020r.

             

            7.00-8.30 - Przyjmowanie dzieci

            8.30-09.00 - Zajęcia plastyczne - składanie orgiami - grupy 1,2

             8.15-10.00 - Zajęcia sportowe - ,,Gramy w  szczura” - grupy 3,4,5

            8.15-09.00 - Projekcja filmów –grupy 6,7

            09.00-10.00-Zajecia sportowe-gimnastyka- grupy 1,2

            09.00-11.00- Fundacja TPSW (pies przewodnik)-grupy 6,7

            10.00-11.00-Zajęcia czytelnicze-grupy 4, 5

            11.00-13.00- Fundacja TPSW (pies przewodnik)-grupy 4,5

            10.00-13.00-,,Szkatułka” –zajęcia zorganizowane-gr.7 -Katullus

            10.00-13.00-Klub Gocław-grupy 1,2

            10.00-11.00-Zajęcia czytelnicze-album O Janie Pawle II- grupa 3

            11.00-13.00-Biblioteka na Meissnera –grupa 3

            11.00-12.00-Zabawy na świeżym powietrzu –grupa 6

            12.00-13.00-Basen –grupa 6

            12.00 - Obiad

            13.30 – Obiad

            13.00-16.00-,,Szkatułka” –zajęcia zorganizowane-gr.2 -Katullus

            13.00-15.00 – Rozgrywki warcabowe- grupy 1

            13.00-15.00-Gry dydaktyczne grupy 3,4

            13.00-15.00-Zajęcia plastyczne-grupy 5,6,7-100 rocznica ur. Jana Pawła II

            15.00-17.00 - Zabawy muzyczno-ruchowe -  grupy 1,2,3

            15.00-17.00 -  Zajęcia sportowe - grupy 4,5

            15.00-17.00 – Gry sportowe na świeżym powietrzu - grupy 6,7

                                  Nakrycia głowy obowiązkowe       Na basen zabieramy: czepek,  strój ,klapki, ręcznik

             

            PLAN ZAJĘĆ W DNIU 16.07.2020r.

             

            7.00-8.30 - Przyjmowanie dzieci

            8.30 -10.00 –Zajęcia sportowe-grupa 1

            8.30-10.00-Zajęcia zorganizowane-koraliki –grupa 2

            8.30-10.00-Zajęcia świetlicowe ,,Znani Polacy -Jan Paweł II –grupy 3,6

            8.30-11.00-Zajęcia muzyczne karaoke--grupy 4,5,7

            10.00 -12.00 – Basen  - grupa 5

            10.00-15.00-Zajęcia zorganizowane –Zabawy chemiczne (sztuczny lód , bąbelkowe szaleństwo) - wszystkie grupy

            12.00-13.00-Kręgle- basen Wodnik-grupa  3

             12.00 - Obiad

            13.30 – Obiad

            13.00-16.00- Zajęcia zorganizowane –LODY TAJSKIE- wszystkie grupy

            13.00 -15.00 –Zajęcia dydaktyczne-grupy 1,2,3

            15.00-17.00 – Konkurs plastyczny – „Portret Jana Pawła II - grupy 1,2

            15.00-17.00-Zajęcia muzyczne-grupy-3,4

            15.00-17.00 – Gry stolikowe - grupy 5,6,7

             

             

             

             

             

            Nakrycia głowy obowiązkowe    Na basen zabieramy: czepek,  strój

                                                                                              kąpielowy, klapki, ręcznik

             

             

             

             

             

            PLAN ZAJĘĆ W DNIU 17.07.2020r.

            7.00 -8.30-Przyjmowanie dzieci

            8.30 -10.00 – Klubik filmowy - grupy 3,4

            8.30 – 10.00 - Zajęcia sportowe – „ Zbijak” - grupy 1,2

            8.30-10.00-Zajęcia muzyczne ,,Umiem grać’’- grupy 5,6,7

            9.00-11.00-Gimnastyka artystyczna-grupa 1

            10.00-13.00-Plac zabaw-grupa 2,6

            10.00-13.00-Basen-grupy -1, 3

            10.00-13.00-Mecz piłki nożnej –grupy4, 5

            10.00-13.00-Zabawy na świeżym powietrzu-grupa 7

            12.00 - Obiad

            13.30 - Obiad

            13.00-15.00 –,,Moda”- projektowanie mody – grupy 3,4

            13.00-15.00 – Turniej gry w „Memory”  - grupy 1,2

            13.00-15.00-Gry stolikowe –,,Uno” -grupy 5,6,7

            15.00-17.00-Zajęcia animacyjne- ,,Bitwa Warszawska”- grupy 5,6

            15.00-17.00-Zabawy sportowe na świeżym powietrzu-grupy 1,2

            15.00-17.00-Zajecia plastyczne malowanka –grupy3,4

            15.00-17.00-Zajęcia muzyczne-grupa 7 -karaoke

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

            Nakrycia głowy obowiązek     Na basen zabieramy: czepek,  strój

                                                                                              kąpielowy, klapki, ręcznik

          • Plan zajęć w II tygodniu akcji "Lato w Mieście"

          • PLAN ZAJĘĆ W DNIU 06.07.2020

             

            7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci

            8.30 -10.00 - Zajęcia literackie – biblioterapia - grupy 1,2 ,3

             8.30-10.00 - Zajęcia świetlicowe – zabawy ze słowami - grupy 4,5

            8.30-10.00 – Papieroplastyka - origami -grupy 6,7

            10.00-13.00 –Basen –grupa 7

            09.30-13.00-Zajęcia plastyczne Ognisko na Pawlikowskiego -grupy 1,2 –do 14 osób

            09.30-13.00-Zajęcia kreatywne Ognisko na Sosabowskiego -grupy 4,5 –do 14 osób

            10.00-11.00-Gry i zabawy logiczne-grupy 3,6

            11.00-13.00-Biblioteka na Meissnera-grupy  3,6 ok. 10 osób

            12.00 - Obiad

            13.30 - Obiad

            13.00-15.00 – Gry  dydaktyczne ,,Unijne ABC” - grupy 3,4

            13.00-15.00 - Zabawy muzyczne – pokaz mody -  grupy 1,2

            13.00-15.00 – Zajęcia sportowe – turniej gry w,, piłkarzyki ‘’- grupy 5,6

            13. 00 – 15.00 – Gry i zabawy integrujące -grupa  7

            15.00-17.00-Piłka nożna –grupy 1,2

            15.00-17.00-Zabawy świetlicowe-grupy 3,4,5

            15.00-17.00-Zajęcia plastyczne –grupy  6,7

             

            Nakrycia głowy obowiązkowe

                                Na basen zabieramy: czepek, strój, maseczki, ręcznik

                                                                                                           

             

             

            PLAN ZAJĘĆ W DNIU 07.07.2020

            7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci

            8.30 -10.00 – Gry z wykorzystaniem pedagogiki zabawy –  grupy 3,4

             8.30-11.00 – Zajęcia czytelnicze –dzieciństwo Jana Pawła II  - grupy 1,2

            8.30-10.00 – Zajęcia sportowe – grupy 5,6,7

            10.00-13.00 – Zajęcia plastyczne –grupa 3- Klub Gocław

            09.30-13.00- Zajęcia na Pawlikowskiego  -grupy 4,5

            9.30.-12.00-Zajęcia kreatywne Ognisko na Sosabowskiego-  grupa  1,7

            12.00-13.00-Kręgle na basenie Wodnik –grupa 1

            10.00-13.00-Basen-grupa 6

            11.00-13.00-Biblioteka na Meissnera-grupa 2

            12.00 - Obiad

            13.30 - Obiad

            13.00-15.00 - Plac zabaw - grupy 1,2

            13.00-15.00 – Gry drużynowe ,,Piłkarzyki’’ -  grupy 3,4

            13.00-15.00-Zajęcia stolikowe-gry –grupy 5,6

            13.00-15.00-Zajęcia plastyczne – Portret Jana Pawła II -grupa 7

            15.00-17.00 -  Projekcja filmu 100 rocznica Bitwy Warszawskiej – grupy 1,2,3

            15.00-17.00-Zajęcia sportowe-grupy 4,5

            15.00-17.00-Zajęcia świetlicowe-grupy  6,7

             

                      

            Nakrycia głowy obowiązkowe

                                Na basen zabieramy: czepek, strój, maseczki, ręcznik

             

             

            PLAN ZAJĘĆ W DNIU 08.07.2020

            7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci

            8.30 -11.00 –Zabawy z chustą animacyjną-  grupy 1,2                                                                                                                      

             8.30-10.00 – Zajęcia świetlicowe  Bitwa Warszawska historia  - grupy 3,4

            10.00-13.00-Basen-grupa -3

            10.00-13.00-  Fundacja -Szkatułka  zajęcia-grupa 1

            09.30-13.00-Zajęcia plastyczne Ognisko na Pawlikowskiego –grupa 7

            09.30-13.00-Zajęcia kreatywne Ognisko na Sosabowskiego –grupa 2

            11.00-13.00-Biblioteka  na Meissnera-grupy  4,5

            10.00-13.00-Plac zabaw-grupa  6

            12.00 - Obiad

            14.00 – Obiad

             13.00-16.00- Fundacja -Szkatułka  zajęcia-grupa 2

            13.00-15.00 – Zajęcia plastyczne -  grupy 1,5

            13.00 – 15.00 – Zajęcia muzyczne-karaoke – grupy 3,4

            13.00-15.00-Zajęcia sportowe-grupy 6,7

            15.00 – 17.00 – Projekcja filmu-Jan Paweł II  – grupy 1,2

            15.00-17.00-Zajęcia świetlicowe- Znani Polacy -grupy 3,4

            15.00-17.00-Zajęcia muzyczno –ruchowe  –grupy 5,6,7

             

            Nakrycia głowy obowiązkowe

                                Na basen zabieramy: czepek, strój, maseczki, ręcznik

             

             

             

            PLAN ZAJĘĆ W DNIU 09.07.2020

             

            7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci

            8.30 -10.00 – Zajęcia literacko-medialne –  grupy 1,2

             8.30-10.00 – Zajęcia plastyczne – konkurs ,,Wakacje’’ grupy 3,4

            8.30 -10.00 – Zajęcia sportowe – piłka nożna - grupy 5,6

            8.30-10.00-Zajęcia świetlicowe-gry logiczne-grupa 7

            10.00-13.00-  Fundacja -Szkatułka  zajęcia-grupa 3

            09.30-13.00-Zajęcia kreatywne Ognisko na Sosabowskiego –grupy 4,5

            09.30-13.00-Zajęcia plastyczne -Ognisko na Pawlikowskiego –grupa 6

            10.00-13.00-Basen-grupa 1

            10.00-12.00-,,Gorące krzesła” –zajęcia ruchowe-grupa  2

            10.00-13.00-Plac zabaw-grupa 7

            12.00-13.00-Kręgle na basenie Wodnik-grupa 2

            12.00 - Obiad

            13.30 – Obiad

            13.00-16.00-  Fundacja -Szkatułka  zajęcia-grupa 4

            13.00-15.00-Kręgle na Saskiej –grupy 4, 5,6,7-30 osób

            15.00-17.00-Klubik filmowy grupy 1,2

            15.00-17.00-Układanie puzzli –grupy 3, 4

            15.00-17.00-Ping-Pong-gra -grupy- 5,6

            15.00-17.00-Zajęcia rekreacyjne-grupa-7

             

             

            Nakrycia głowy obowiązkowe

                                Na basen zabieramy: czepek, strój, maseczki, ręcznik

            PLAN ZAJĘĆ W DNIU 10.07.2020

             

             7.00 - 8.30 - Przyjmowanie dzieci

            8.30 -11.00 – Zabawa we flagi – trening sprawności –  grupy 1,2

             8.30-10.00 – Zabawy przy muzyce - grupy 3,4

            8.30 -10.00 – Zajęcia sportowe – piłkarzyki - grupy 5,6

            8.30-10.00-Zajęcia plastyczne-malowanie farbami Portret Jana Pawła II –grupa 7

            10.00 godz. –grupy mają zajęcia zorganizowane ,,Tajskie lody”

            10.00-13.00-  Fundacja -Szkatułka  zajęcia-grupa 5

            09.30-13.00-Zajęcia kreatywne Ognisko na Sosabowskiego –grupa 6

            09.30-13.00-Zajęcia plastyczne -Ognisko na Pawlikowskiego –grupa 4

            10.00-13.00-Basen-grupa 2

            10.00-13.00-Plac zabaw-grupy 1,3,7 (możliwość pójścia jeszcze raz do Ogniska)

            12.00 - Obiad

            12.00-Basen-grupy 1,2 do -10 osób

            12.30-Ognisko na Pawlikowskiego-grupy 4,6

            13.30 – Obiad

            13.00-16.00-  Fundacja -Szkatułka  zajęcia-grupa 6

            13.00-15.00 – Zabawy i gry na boisku szkolnym - grupy 1,2

            13.00-15.00-Zajęcia muzyczne-grupy 3,4

            13.00-15.00-Zajęcia plastyczne-grupy 5,6,7

            15.00-17.00 -  Zajęcia plastyczne – lepienie z plasteliny– grupy 1,2

             15.00-17.00-,,Karaoke’’ zajęcia umuzykalniające – grupy  3,4

            15.00-17.00-Zajęcia świetlicowe- Bitwa Warszawska wykonanie puzzli- grupy 5,6

            15.00-17.00-Zajęcia sportowe-grupa 7

             

            Nakrycia głowy obowiązkowe

                                Na basen zabieramy: czepek, strój, maseczki, ręcznik

      • Kontakty

        • Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 im. Marii Kownackiej w Warszawie, ul. Grzegorza Przemyka 5
        • sp135@edu.um.warszawa.pl
        • tel./fax (22) 671 33 72
        • SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA NR 135 03-982 Warszawa ul. Grzegorza Przemyka 5
        • Inspektorem Ochrony Danych, przypisanym do naszej szkoły jest: Imię nazwisko – Magdalena Gadomska Adres email - SP135_IOD@DBFOPLD.WAW.PL
    • Galeria zdjęć

      • WOŚP 2020
      • Muzeum Warszawskiej Pragi.
      • Zdjęcia szkoły