• BOŻONARODZENIOWE ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI Z UDZIAŁEM WOLONTARIUSZY Z NASZEJ SZKOŁY

W dniach 24 i 25 listopada 2023r w sklepie Lidl przy ul. Ostrobramskiej 97B oraz w dniach 8 i 9 grudnia 2023r w sklepie Lidl przy ul. Bora Komorowskiego 14A odbyły się zbiórki żywności dla najbardziej potrzebujących zorganizowane przez: Fundację Kolos oraz Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. Wolontariusze z naszej szkoły, jak zawsze z wielkim entuzjazmem zaangażowali się w ich przeprowadzenie - rozdawali ulotki, zachęcali do dzielenia się oraz segregowali produkty. Zebraliśmy ogromną ilość żywności, a to oznacza, że wiele osób potrzebujących będzie mogła godnie przeżyć święta i przygotować potrawy świąteczne.

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w zbiórce, a szczególnie  Wolontariuszom.

• Nasza drużyna unihokejowa odniosła kolejny sukces.

Po zaciętej walce w grupie półfinałowej, już jutro przystępujemy do bezpośredniej walki o medale.

Dziś każda z czterech reprezentacji osiągnęła identyczny wynik punktowy. Dzięki imponującemu bilansowi bramkowemu awansowaliśmy razem z drużyną z Ursusa do jutrzejszej grupy finałowej, gdzie staniemy do bezpośredniej rywalizacji o medale.

W dzisiejszych spotkaniach pokonaliśmy Żoliborz 2:0, zremisowaliśmy z Ursusem 1:1, a niestety ulegliśmy drużynie z Woli 0:1.

Zarówno my, jak i Ursus mieliśmy najwyższy bilans bramkowy. Mimo że zremisowaliśmy bezpośredni mecz z nimi, o zwycięzcy grupy zadecydował konkurs rzutów karnych, który niestety przegraliśmy.

Wychodzimy z drugiego miejsca, gotowi na bezpośrednią walkę o medale jutro.

Trzymamy za Was kciuki-powodzenia!!!!

• Warszawska Olimpiada Młodzieży Praga Południe

• W dniu 23.11.2023 w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Praga Południe odbyły się Mistrzostwa Pragi Południe w unihokeju klas 7 i 8 .Nasi uczniowie zajęli PIERWSZE miejsce!BRAWO! Gratulujemy!Wkrótce będą reprezentować dzielnicę Praga Południe w zawodach stołecznych.Trzymajmy mocno kciuki! Wierzymy w kolejne zwycięstwo!Jesteśmy dumni z naszych zawodników! :)